Powlekanie bezkontaktowe za pomocą "strzelania"?
W niektórych wypadkach należy pokryć dość wąskie, albo bardzo delikatne elementy elektroniki. Strzelanie klejem, strzelanie lakierem jest połączone z jego nakładaniem bez kontaktu z podłożem.
Mogą to być połączenia układów scalonych, trudne do dotarcia obszary, które łatwo uszkodzić. Po to przecież się je zabezpiecza, prawda?
Specyfikacja
Tylko lekko zatomizowany lakier, bez rozprysków i mgły, jest naniesiony dokładnie w miejsca, do których ma dotrzeć. Plucie lakierem, plucie klejem jest przeprowadzone z dużą precyzją, dociera w trudno dostępne miejsca.
Na dodatek bardzo szybko, sprawnie i bez specjalnego oprzyrządowania.
System SC-400 firmy ASYMTEK pozwala na dotarcie do ciasnych obszarów bez naruszania ich integralności, oraz bez niebezpieczeństwa kolizji z delikatnymi detalami.
Skontaktuj się z naszymi specjalistami !
Najwyższą jakość świadczonych przez AMB Technic usług potwierdza otrzymany w 2006 r. certyfikat















